8 Martie este o zi plină de feminitate, zîmbete şi căldură sufletească.
În această zi remarcabilă noi, bărbaţii, venerăm cu un deosebit respect – mamele, prin tandreţe şi iubire – soţiile, prin dragoste şi grijă părintească – fiicele, prin veşnice aduceri aminte – bunicile. La mulți ani frumoși!
Cu stimă, Neculai Moraru-primarul comunei Fălciu
https://www.conytv.ro/mesajul-de-8-martie-al-lui-neculai-moraru-primarul-comunei-falciu/ConyTV BârladAdministrațieAnunțuri gratuiteEvenimente8 Martie este o zi plină de feminitate, zîmbete şi căldură sufletească.
În această zi remarcabilă noi, bărbaţii, venerăm cu un deosebit respect – mamele, prin tandreţe şi iubire – soţiile, prin dragoste şi grijă părintească – fiicele, prin veşnice aduceri aminte – bunicile.La mulți ani frumoși!
Cu stimă, Neculai Moraru-primarul...ConyTV BârladConyTVBârlad[email protected]EditorConyTV Bârlad
Lasă un răspuns