Mesajul de 8 martie al lui Dumitru Buzatu, președintele Consiliului Județean Vaslui
8 Martie este o sărbătoare a frumuseţii, a iubirii, a vieţii.
Este ziua în care bărbații își exprimă dragostea față de femeile iubite, transmit mesaje, oferă flori și înveselesc atmosfera.
Să nu uităm semnificația economică și socială a luptei femeilor pentru egalitate și să adăugăm la toate acestea un gând respectuos, însoțit de urarea LA MULȚI ANI!
Dumitru Buzatu,
![](https://www.conytv.ro/wp-content/uploads/2023/03/WhatsApp-Image-2023-03-07-at-13.46.05-1024x1024.jpeg)
Președintele Consiliului Județean Vaslui
https://www.conytv.ro/mesajul-de-8-martie-al-lui-dumitru-buzatu-presedintele-consiliului-judetean-vaslui/AdministrațieAnunțuri gratuiteEvenimenteMesajul de 8 martie al lui Dumitru Buzatu8 Martie este o sărbătoare a frumuseţii, a iubirii, a vieţii. Este ziua în care bărbații își exprimă dragostea față de femeile iubite, transmit mesaje, oferă flori și înveselesc atmosfera. Să nu uităm semnificația economică și socială a luptei femeilor pentru egalitate și să adăugăm la toate acestea un gând respectuos,...ConyTV BârladConyTV Bârlad[email protected]EditorConyTV Bârlad
Lasă un răspuns