Pentru vremurile bune, recunoştinţă. Pentru cele rele, multă speranţă. Pentru fiecare zi, o dorinţă. Şi mereu, mereu, fericire. Aceasta este ceea ce vă doresc în noul an. Un an nou fericit! La mulţi ani 2022!
ec.Daniel Buzamăt, manager REISER SA
https://www.conytv.ro/mesajul-de-anul-nou-transmis-de-managerul-reiser-sa-ec-daniel-buzamat/ConyTV BârladAdministrațieAnunțuri gratuiteEvenimenteec.Daniel Buzamăt,Mesajul de Anul Nou transmis de managerul REISER SAPentru vremurile bune, recunoştinţă. Pentru cele rele, multă speranţă. Pentru fiecare zi, o dorinţă. Şi mereu, mereu, fericire. Aceasta este ceea ce vă doresc în noul an. Un an nou fericit! La mulţi ani 2022!
ec.Daniel Buzamăt, manager REISER SAConyTV BârladConyTVBârlad[email protected]EditorConyTV Bârlad
Lasă un răspuns