onferință de presă susținută în sediul Primăriei Bârlad în sala 18. Subiecte dezbătute în cadrul conferinței: – Câinii fără stăpân – Varianta Ocolitoare a Bârladului minutul 6. – Proiectele majore în derulare în municipiu și stadiul lucrărilor minutul 7.30 – Obiectivele terminate și care urmează a fi recepționate minutul 20.00 – Obiectivele anului viitor ce vor fi finanțate: Republicii, Tecuciului, Primăverii , Centrul Civic, Școala nr.2 (fostul imobil), Casa Juvara, Casa Cuza și ”ghetoul”minutul 22.00. – Programul ”Anghel Salighny” minutul 32.00 – Întrebările presei bârlădene ( câtă a mai rămas) minutul 36.00https://www.conytv.ro/conferinta-de-presa-av-dumitru-boros-8-mai-2023/ConyTV BârladAdministrațieConyTV NewsEvenimentePoliticăConferința de presă av.Dumitru Boroșhttps://youtu.be/v2CLwgXtNSY
onferință de presă susținută în sediul Primăriei Bârlad în sala 18. Subiecte dezbătute în cadrul conferinței: - Câinii fără stăpân - Varianta Ocolitoare a Bârladului minutul 6. - Proiectele majore în derulare în municipiu și stadiul lucrărilor minutul 7.30 - Obiectivele terminate și care urmează a fi recepționate minutul...ConyTV BârladConyTVBârlad[email protected]EditorConyTV Bârlad
Lasă un răspuns